X
تبلیغات
مرکز آزمون مجتمع مراکزآموزشی فنی حرفه ای - برنامه آزمون ها
آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به آزمون های عملی در مجتمع مراکز آموزشی فنی و حرفه ای کرمان
آزمون تراشکار درجه 2 و اره کار و دریل کار

چهارشنبه 90/8/25 ساعت 8 صبح

آوردن ابزار و قطعه کار الزامی است.

+ نوشته شده در  شنبه 1390/08/21ساعت 15:14  توسط مدیر  | 

*** آزمون های عملی رایانه، حسابداری و سایر رشته ها از تاریخ 27 آبان می باشد. برنامه دقیق متعاقبا اعلام می شود.

+ نوشته شده در  شنبه 1390/08/21ساعت 14:57  توسط مدیر  | 

برنامه آزمون عملی آشپزی و شیرینی پزی آبان ماه

شیرینی خشک

چهارشنبه 90/8/4  ساعت 15:30

حوزه: آموزشگاه لاله

مواد لازم: آرد، تخم مرغ، پودرشکر، پودر هل و وانیل، خلال بادام یا پسته، آرد نخودچی، آرد برنج، مارمالاد، انواع مغز به دلخواه، ماست، روغن جامد، کره


آشپزی درجه 2

سه شنبه 90/8/3 ساعت 15:30

حوزه آزمون: آموزشگاه زیتون

خانمها: صبح ساعت 8:30

آقایان: عصر ساعت 15:30

موادلازم: مرغ، برنج، زعفران، تخم مرغ، ماست، مغزگردو، رب انار، مواد سالاد دلخواه


کیک ساز و ترساز

پنجشنبه 90/8/5

حوزه آزمون: آموزشگاه زیتون

خانمها: صبح ساعت 8:30

آقایان: عصر ساعت 15:30

مواد لازم: خامه، گردو، میوه دلخواه، آرد، پودرقند، وانیل، تخم مرغ، روغن مایع، خرما، شکر

+ نوشته شده در  سه شنبه 1390/08/03ساعت 8:53  توسط مدیر  | 

آزمون عملی PLC کلیه آموزشگاهها، چهارشنبه 27 مهرماه ساعت 12 در محل مجتمع مراکز برگزار می شود.

+ نوشته شده در  شنبه 1390/07/23ساعت 14:13  توسط مدیر  | 

برنامه آزمون عملی قالی بافی، گلیم بافی، و کلیه رشته های فرش

چهارشنبه و پنجشنبه 27 و 28 مهرماه

ساعت 8 صبح

کلیه آموزشگاههای آزاد و متفرقه

+ نوشته شده در  شنبه 1390/07/23ساعت 12:17  توسط مدیر  | 

برنامه آزمون عملی خیاطی مهرماه 90


لباس شب و عروس، ضخیم دوز، شلواردوز، بچه گانه دوز

یکشنبه، دوشنبه

-آموزشگاههای: المهدی، آتون

-آموزشگاههای:فاطمیه، دیبا (فقط دوشنبه)

حوزه: آموزشگاه نیک


نازکدوز

یکشنبه

-آموزشگاههای: اوتا، آتون، بعثت، آزادی، ثنا، فجر، لعیا

حوزه: آموزشگاه همتا

-آموزشگاههای: الهه، زهره

حوزه: آموزشگاه مریم


چادردوز، نازکدوز

-آموزشگاههای: مریم، متین، اشراف، گلی کرمان

حوزه: آموزشگاه آزادی


پرده دوزی1و2، نازکدوزی، منجق و پولک، متفرقه ها

- آموزشگاههای: فاطمه الزهرا، آفرین، متفرقه

حوزه آزمون: آموزشگاه هنرصبا


- به همراه داشتن کلیه وسایل اعم از چرخ خیاطی، پارچه و ... الزامی است.

سایر ملزومات

+ نوشته شده در  چهارشنبه 1390/07/20ساعت 8:2  توسط مدیر  | 

برنامه آزمون های عملی رایانه، عمران، معماری و حسابداری مهرماه 90



ICDL2

سه شنبه 90/7/19

8:30  - آبان

9:30  - آبان، آیسا

10:30- علم نوین

11:30- ثامن، کاوش

13:30- اطلاعات نرم افزاری

14:30- پارسا، پویش


چهارشنبه  90/7/20

8:30  - ایلیا، آرین، ایران رایانه

9:30  -دانا، رایان گرافیک

10:30- رایانت

11:30- گیتی گستر

13:30- اتاق تعاون

14:30- اتاق تعاون، شبکه


پنجشنبه 90/7/21

8:30  - کوثر، کرمان انفورماتیک

9:30  - فنی انفورماتیک


آزمونهای مجدد کلیه آموزشگاهها، رشته ICDL2 دوشنبه ساعت 11:30 برگزار می شود.

آزمونهای مجدد سایر رشته ها، همزمان با آزمون اول آموزشگاه برگزار می شود.


ICDL1

پنجشنبه 90/7/21

10:30 - آبان، ایران رایانه، اطلاعات نرم افزاری، رایان گرافیک

شنبه 90/7/23

10:30 - آِیسا، ایلیا، پارسا

11:30 - رایانت، فنی انفورماتیک، گیتی گستر

13:30 - اتاق تعاون، کرمان انفورماتیک، ثامن


کلیه رشته های حسابداری

 سرپرست دبیرخانه، مسول دفتر

مدیریت و برنامه ریزی امور خانواده، مهارتهای سالم زیستن

پنجشنبه 90/7/21

9:30  - آزمون های مجدد (رشته های فوق) کلیه آموزشگاهها


رایانه کار حسابداری (نرم افزارهای نوسا، رافع)

سه شنبه 90/7/26

9:00  - گیتی گستر، آبان، فنی انفورماتیک، مهردانش، نوسا


یکشنبه 90/7/24

شهروندالکترونیک

8:30  - آبان، آریا، ایران رایانه

VisualBasic، مونتاژ و ارتقا کامپیوتر، طراح گرافیک رایانه ای، کارور Word

9:30  - کلیه آموزشگاهها

کاربر نرم افزار اداری

13:00 - آبان، ایران رایانه، کاوش، کوثر، گیتی گستر


دوشنبه 90/7/25

کاربر رایانه

8:30  - آّبان، آریا، ایران رایانه، گیتی گستر

رایانه کار درجه یک و دو

9:30 - آزمون های مجدد کلیه آموزشگاهها


کارور CorelDrwa

سه شنبه 90/7/25

8:30 - آبان، رایانت، گیتی گستر


کارور FreeHand و Photoshop

پنجشنبه 90/7/21

9:30  - ایران رایانه، گیتی گستر، رایانت، اطلاعات نرم افزاری، ایران رایانه، فنی انفورماتیک، کرمان انفورماتیک


تکنسین عمومی امنیت شبکه

چهارشنبه 90/7/20

15:00 - رایان گرافیک


نقشه کشی عمومی درجه2، متره و برآورد

پنجشنبه 90/7/21

8:30  - آرین، ایلیا، گیتی گستر


نقشه کشی معماری، طراحی معماری داخلی

چهارشنبه 90/7/20

8:30 - آرین، گیتی گستر، محیط محاط


 Autocad

چهارشنبه 90/7/27

8:30  - آبان، ایران رایانه، فنی انفورماتیک، پارسا

10:30- ایلیا، رایانت


+ نوشته شده در  پنجشنبه 1390/07/14ساعت 10:8  توسط مدیر  | 

آزمون عملی بایگان، سه شنبه پنجم مهرماه در مجتمع مراکز واقع در بلوارجمهوری، بعداز چهار راه امیرکبیر، ساعت 9 صبح برگزار می شود.


آزمون Fluent و SolidWork

دوشنبه، ساعت 15، حوزه آزمون آموزشگاه مهردانش

+ نوشته شده در  چهارشنبه 1390/06/30ساعت 11:3  توسط مدیر  | 

برنامه آزمون عملی سایر رشته ها

نقشه کشی با رایانه، اتوکد    90/6/23

چهارشنبه ساعت 8:30    کلیه آموزشگاهها و مجدد


مدیریت برنامه ریزی، مهارتهای سالم زیستن    90/6/22

سه شنبه ساعت 8 صبح              حوزه: آموزشگاه نور قائم

+ نوشته شده در  شنبه 1390/06/19ساعت 12:31  توسط مدیر  | 

برنامه آزمون رشته های فرش (قالی بافی، گلیم بافی و...) شهریور ۹۰

شنبه و یکشنبه ۱۹/۶/۹۰

قابل توجه داوطلبان محترم، به همراه داشتن ابزارکار (قلاب، کاربرگ و...) الزامی است.

+ نوشته شده در  یکشنبه 1390/06/13ساعت 16:41  توسط مدیر  | 

برنامه آزمون عملی خیاطی شهریور ماه 90

سه شنبه 90/6/15   ساعت 8:30

نازکدوز، بچه گانه دوز

آموزشگاههای: دیبا، فجر

حوزه آزمون: هنر

نازکدوز، شلوار دوز، الگوساز و برشکار، لباس زیر زنانه

آموزشگاههای: انیسه، محراب، همتا، آتون، نور

حوزه: سامره

نازکدوز، منجق و پولک

آموزشتگاههای: متین، همتا، اوتا، متفرقه

حوزه:  گلستان هنر

پرده دوز درجه 1و2

آموزشگاههای: آفرین، المهدی، متفرقه، محراب

حوزه:هنر صبا

نازکدوز، ضخیم دوز، لباس شب و عروس

(مدت آزمون 2روز، سه شنبه و چهارشنبه)

آموزشگاههای: اشراف، مولود، محراب، آتون، المهدی

حوزه: همتا

نازک دوز

آموزشگاههای: متفرقه و مرکز9

حوزه: فاطمیه

آموزشگاههای: بهاران، بهاره

حوزه: شقایق


 لوازم مورد نياز طبق برنامه های ماه قبل می باشد.

از اینجا می توانید مجددا مشاهده کنید.

+ نوشته شده در  شنبه 1390/06/12ساعت 10:7  توسط مدیر  | 

برنامه آزمونهای عملی رایانه و حسابداری 90

ICDL2
شنبه 90/6/12
  8:30   اتاق تعاون
  9:30   ایلیا
10:30 رایان گرافیک- رایانت
11:30 علم نوین- فرهنگ گستر-فنی انفورماتیک-کاوش
13:30 دانش- درنا- داوطلبین متفرقه،آریا، آبان
14:30 ایران رایانه، پارسا، پویش، دانا رایانه، نوسا، کوثر
یکشنبه  90/6/13
  8:30 اطلاعات نرم افزاری
  9:30 گیتی گستر
10:30 کرمان انفورماتیک

ICDL1
یکشنبه 90/6/13
 11:30 اطلاعات نرم افزاری
 13:30 اتاق تعاون
دوشنبه 90/6/14
  8:30 رایان گرافیک
10:00 کرمان انفورماتیک
11:30 رایانت، فرهنگ گستر
14:00 آبان، ایران رایانه
سه شنبه 90/6/15
  8:30 آریا رایانه، ایلیا،ثامن، درنا
10:00 علم نوین، گیتی گستر
11:30 متفرقه، کوثر

ICDL1 مجدد قبول شدگان آزمون کتبی  90/3/22

سه شنبه 90/6/15

14:00    فرهنگ گستر، رایانت، درنا، ایران رایانه، اطلاعات نرم افزاری،گیتی گستر، کرمان انفورماتیک

ICDL2 مجدد قبول شدگان آزمون کتبی  90/3/22

چهارشنبه 90/6/16

  8:30 کرمان انفورماتیک
  9:30 ایران رایانه، گیتی گستر
10:30 رایانت
11:30  اتاق تعاون، آبان

رایانه کار1 چهارشنبه 90/6/16 14:00 دانا رایانه، ایران رایانه، متفرقه، گیتی گستر
رایانه کار2 پنجشنبه 90/6/17  8:30 شبکه، دانا رایانه، متفرقه، گیتی گستر، نورقائم
شهروند الکترونیک پنجشنبه 90/6/17  9:45 آبان، ایران رایانه
طراح گرافیک رایانه پنجشنبه 90/6/17  9:45 آبان، متفرقه، کوثر
کاربر رایانه پنجشنبه 90/6/17  9:45 آریا رایانه، ایران رایانه، ثامن، متفرقه، علم نوین، گیتی گستر
کاربر نرم افزار اداری پنجشنبه 90/6/17 10:30 درنا، کاوش، متفرقه

ویژوال بیسیک پنجشنبه 90/6/17 10:30 متفرقه، درنا، شبکه، فرهنگ گستر





CorelDrwa
Wordمونتاژ و
پنجشنبه 90/6/17 9:45 ایلیا، رایانت
کلیه رشته های حسابداری شنبه 90/6/19 8:30 دانا، متفرقه، آریا، فنی انفورماتیک، گیتی گستر،  مهردانش، نوسا،آبان
رایانه کار حسابداری مالی شنبه 90/6/19 9:00 علم نوین، گیتی گستر، مهردانش، نوسا
حسابداری با رایانه شنبه 90/6/19 9:00 رایانت، گیتی گستر، ایران رایانه
PhotoShop شنبه 90/6/19 8:30 آبان، اطلاعات نرم افزاری، ایلیا
برنامه نویس #C شنبه 90/6/19 8:30 متفرقه

رشته های عمران و معماری

طراحی مسکن مطلوب  شنبه  90/6/19  8:00    کلیه آموزشگاهها  

نقشه کشی سازه        شنبه  90/6/19  13:00

نقشه کشی عمومی    دوشنبه   90/6/21   ساعت 8:00  مرکز 9و 16

نقشه کشی عمومی    دوشنبه  90/6/21   ساعت 13:00  آرین، ایلیا، محیط و محاط، گیتی گستر، متفرقه

نقشه کشی معماری    سه شنبه  90/6/22  ساعت 8:00

طراحی معماری           سه شنبه  90/6/22   ساعت 11:00


سایر رشته ها متعاقبا اعلام می شود

+ نوشته شده در  دوشنبه 1390/06/07ساعت 10:50  توسط مدیر  | 

برنامه آزمون عملی آشپزی تیرماه 90

پنجشنبه 90/5/6

ساعت 8:30

حوزه آزمون: آموزشگاه لاله

آدرس: خیابان خورشید، کوچه34، آموزشگاه لاله

لیست مواد مصرفی:

گوشت چرخ کرده، بادمجان، مرغ درسته، پیاز، سیر، رب گوجه، نمک و فلفل، گوشت فیله پاک شده، کره، آرد، قارچ، سیب زمینی، ژامبون، خیارشور، مایونز، سبزی معطر، لوبیا سبز، نخود سبز، لبو، روغن زیتون، خامه، شکر، تخم مرغ، شیر، ژلاتین، میوه یا کمپوت دلخواه، رب انار، مغز گردو.

+ نوشته شده در  یکشنبه 1390/05/02ساعت 12:26  توسط مدیر  | 

داوطلبان محترم جهت شرکت در آزمونهای عملی در این مرکز، داشتن

1- کارت ملی 

2- شناسنامه 

3- کارت ورود به جلسه آزمون کتبی  

الزامی است. آموزشگاههای محترم لطفا قبل از معرفی داوطلبان به این مرکز آزمون، آنها را از داشتن مدارک لازم مطلع کنید.در غیراینصورت از شرکت در آزمون عملی ایشان خودداری می شود. در ضمن آزمون هر رشته تنها در تاریخ و ساعت مشخص شده، برگزار می شود و از داوطلبانی که در زمانهای دیگر مراجعه کنند، آزمون گرفته نمی شود.

برنامه آزمونهای مجدد و متفرقه خرداد ماه(کتبی) 90

کلیه آموزشگاهها و داوطلبین متفرقه

شنبه 1 مرداد ماه 90

ICDL2    ساعت 8

ICDL1     ساعت 10:30

نرم افزار اداری، کاربر رایانه، PowerPoint، E-Citizen، رایانه کار درجه1و2   ساعت 14

AutoCad  و 3DsMax  نقشه کشی معماری   ساعت 11 

حسابداری  ساعت 9

ویژوال بیسیک  13

+ نوشته شده در  دوشنبه 1390/04/27ساعت 7:45  توسط مدیر  | 

توجه

برنامه آزمون چهارشنبه ساعت 13:30

آزمون Catia و تحلیلگر و طراح سازه های سه بعدی با Etabs

به سه شنبه ساعت 13:30 تغییر یافت

+ نوشته شده در  پنجشنبه 1390/04/23ساعت 9:13  توسط مدیر  | 

یکشنبه  ۱۹/۴/۹۰  ساعت ۸ صبح

نازک دوز زنانه

-آموزشگاههای: الزهرا، المهدی، بعثت، بنفشه، تاپ

حوزه آزمون: آموزشگاه آتون

-دیبا، رویا، رویای ناز، زهره

حوزه آزمون: آموزشگاه سامره

-آموزشگاههای: سمیرا، شقایق، فاطمه الزهرا، فاطمیه

حوزه آزمون: آموزشگاه نگین

-آموزشگاههای: گلاره، گلپوش، مریم(ماهان)، موعود، میمنت، نیک، همتا

حوزه آزمون: آموزشگاه الهه

دوشنبه      ۲۰/۴/۹۰   ساعت ۸

پرده دوز ۱ و۲

آموزشگاههای: مرکز ۱۶، المهدی، گلاره، محراب

حوزه آزمون: آموزشگاه آتون

ضخیم دوز زنانه (دوشنبه و سه شنبه)

آموزشگاههای: المهدی، فاطمیه

حوزه آزمونها: آموزشگاه آتون

سه شنبه ۲۱/۴/۹۰   ساعت ۸

شلوار دوز

آموزشگاه همتا

حوزه آزمونها: آموزشگاه آتون

+ نوشته شده در  سه شنبه 1390/04/14ساعت 11:50  توسط مدیر  | 

سه شنبه ۲۱/۴/۹۰

گلیم باف درجه ۲ ،ساعت ۷:۳۰، آموزشگاه قالی خوبان

قالی باف درجه ۲، ساعت ۷:۳۰، آموزشگاه اقبال و اشرفیه

چهارشتبه  ۲۲/۴/۹۰

قالی باف درجه ۲، ساعت ۷:۳۰، آموزشگاه قالی خوبان

 

یکشنبه 90/4/18

آشپز درجه یک، ساعت 9

- محل برگزاري آزمون عملي : بلوار جمهموري کيلومتر 4 ، روبروی بیمارستان شهید بهشتی، مجتمع آموزشی فني و حرفه اي، مرکز خواهران استان کرمان .

+ نوشته شده در  سه شنبه 1390/04/14ساعت 11:27  توسط مدیر  | 

برنامه آزمون های عملی رایانه، حسابداری، معماری و عمران تیرماه 90

داوطلبان محترم جهت شرکت در آزمونهای عملی در این مرکز، داشتن  1- کارت ملی  2- شناسنامه  3- کارت ورود به جلسه آزمون کتبی   الزامی است. آموزشگاههای محترم لطفا قبل از معرفی داوطلبان به این مرکز آزمون، آنها را از داشتن مدارک لازم مطلع کنید.در غیراینصورت از شرکت در آزمون عملی ایشان خودداری می شود. در ضمن آزمون هر رشته تنها در تاریخ و ساعت مشخص شده، برگزار می شود و از داوطلبانی که در زمانهای دیگر مراجعه کنند، آزمون گرفته نمی شود.


شنبه      ۱۸/۴/۹۰

ICDL2

ساعت 7:30  - آموزشگاههای: آبان و اتاق تعاون

ساعت 8:15  - آموزشگاههای: آریا، اطلاعات نرم افزاری، ایران رایانه، ایلیا

ساعت 9      - آموزشگاههای: پارسا، پویش، ثامن، آیسا

ساعت 9:45  - آموزشگاههای: دانا رایانه، دانش انفورماتیک، درنا، علم نوین، فنی انفورماتیک، کرمان انفورماتیک

ساعت 10:30 - آموزشگاههای: رایان گرافیک، رایانت

ساعت 11:15 - آموزشگاههای: گیتی گستر، نوسا


یکشنبه   ۱۹/۴/۹۰

ICDL1

ساعت 8:30   - آموزشگاههای: آبان، اتاق تعاون، اطلاعات نرم افزاری، ایران رایانه، آیسا، ایلیا، پارسا، دانا رایانه، درنا، رایانت

ساعت 9:30   - آموزشگاههای: فرهنگ گستر، فنی انفورماتیک، کرمان انفورماتیک

ساعت 10:30 - آموزشگاههای: کوثر، گیتی گستر

شهروند الکترونیک

ساعت 9:30  - آموزشگاه: آبان


دوشنبه    ۲۰/۴/۹۰

کاربر رایانه

ساعت 8:30  - آموزشگاههای: آبان، آریا رایانه، پارسا، دانا رایانه، شبکه، علم نوین، فنی انفورماتیک،کاوش

ساعت 9:15  - آموزشگاههای: کاوش، کوثر، یکان، گیتی گستر

مونتاژ کار و ارتقا کامپیوتر شخصی

ساعت: 10   - آموزشگاه فنی انفورماتیک

word. Photoshop, freehand

ساعت 10   - آموزشگاههای: رایانت، آریا رایانه، دانش انفورماتیک، کرمان انفورماتیک، کوثر، گیتی گستر

کاربر نرم اقزار اداری

ساعت 10   - آموزشگاههای: آبان، آریا رایانه، کاوش، یکان

مهندس برنامه نویس C# windows

ساعت 10 - جوار دانشگاه


سه شنبه   ۲۱/۴/۹۰

برنامه نویس VisualBasic

ساعت 8:30   - آموزشگاههای: ایران رایانه، پارسا، دانا رایانه، درنا، رایان گرافیک، فنی انفورماتیک

ساعت 10     - آموزشگاههای: کوثر، گیتی گستر، نوسا

رایانه کار حسابداری مالی و کلیه رشته های حسابداری

ساعت 10    - کلیه آموزشگاهها


چهارشنبه   ۲۲/۴/۹۰

اتوکد

ساعت 8  - کلیه آموزشگاهها

متره و برآورد راهسازی و نقشه کشی عمومی

ساعت 12 - کلیه آموزشگاهها


پنجشنبه   ۲۳/۴/۹۰

نقشه کشی سازه، نقشه کشی معماری، محوطه سازی با استفاده از نرم افزار

ساعت 8  - کلیه آموزشگاهها


توجه

- هر گونه اعتراض نسبت به نحوه برگزاري آزمون در زمان آزمون قابل بررسي است لذابه هرگونه اعتراض بعد از زمان مقرر ترتيب اثر داده نمي شود.

-محل برگزاري آزمون عملي : بلور جمهموري کيلومتر 4 مرکز آموزش فني و حرفه اي شماره 5 خواهران استان کرمان .

- نمرات عملی تنها از طریق آموزشگاه یا این وبلاگ قابل دسترسی است. از داوطلبان خواهشمند است به این مرکز مراجعه نکنند.

 

+ نوشته شده در  سه شنبه 1390/04/14ساعت 9:21  توسط مدیر  | 

برنامه زمانبندي آزمونهاي عملي رايانه اردیبهشت 90

 

داوطلبان-  به همراه داشتن کارت ملی الزامي است  در غیر اینصورت از شرکت در آزمون محروم می شوند


ICDL درجه 2

90/2/31

ساعت 8   

آموزشگاههای: آبان، اطلاعات نرم افزاری، ایران رایانه، آیسا، پویش،دانا رایانه، رایانت، علم نوین

 ساعت 10   

آموزشگاههای: دانش انفورماتیک، فرهنگ گستر،فنی انفرماتیک، گیتی گستر،متفرقه، آزمونهای مجدد

 

ICDL درجه 1

90/3/1

ساعت 8   

آموزشگاه: اتاق تعاون، فنی انفورماتیک

 ساعت 10   

آموزشگاههای: آزمونهای مجدد

90/3/2

ساعت 8   

آموزشگاههای: آبان، اطلاعات نرم افزاری، ایران رایانه،درنا رایانه،دانا رایانه، رایانت،رایان گرافیک، متفرقه

 ساعت 10   

آموزشگاههای: آزمونهای مجدد

 

 

سایر رشته ها (رایانه کار درجه 2 و1،کاربر رایانه،نرم افزار اداری،پاور پونت،اتوکد،شهروند الکترونیک)

90/3/3

ساعت 8   

آموزشگاه: کلیه آموزشگاهها و آزمونهای مجدد

 

Visual Basic

90/3/4

ساعت 8   

آموزشگاه: کلیه آموزشگاهها و آزمونهای مجدد    

 

رشته هاي حسابداري

90/3/4

ساعت 8   

آموزشگاه: کلیه آموزشگاهها و آزمونهای مجدد

 

رايانه کار حسابداري مالي

90/3/5

ساعت 8   

آموزشگاه: کلیه آموزشگاهها و آزمونهای مجدد

نقشه کشی 1،2

 

90/3/5

ساعت 8   

آموزشگاه: کلیه آموزشگاهها و آزمونهای مجدد

 

توجه

- هر گونه اعتراض نسبت به نحوه برگزاري آزمون در زمان آزمون قابل بررسي است لذابه هرگونه اعتراض بعد از زمان مقرر ترتيب اثر داده نمي شود.

-محل برگزاري آزمون عملي : بلور جمهموري کيلومتر 4 مرکز آموزش فني و حرفه اي شماره 5 خواهران استان کرمان 

-آزمون هر رشته تنها در تاریخ و زمان مشخص شده، برگزار می شود و از داوطلبانی که در زمانهای دیگر مراجعه کنند، آزمون گرفته نمی شود.

- نمرات عملی تنها از طریق آموزشگاه یا این وبلاگ قابل دسترسی است. از داوطلبان خواهشمند است به این مرکز مراجعه نکنند.

 

 

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه 1390/02/28ساعت 10:34  توسط مدیر  | 

برنامه آزمون عملی رایانه

پنجشنبه 90/1/25

ساعت 8 صبح رایانه کار درجه 2

ساعت 10 رایانه کار درجه 1

آموزشگاهها: شرکت کنندگان در آزمون کتبی 19 اسفند 89 و آزمونهای مجدد


آزمون عملی مورخ 89/12/14 رایانه، برای داوطلبان ذیل باطل اعلام شده است، میبایست تاریخ 90/1/25 در آزمون شرکت کنند:

رایانه کار درجه 2

- مسلم سلطانی نژاد، محبوبه خواجویی، عارفه السادات منصوری، مریم تهامی پور، رضا سلطانی، سجاد سلیمانی، سیدجواد هاشمی، فرهاد چابک.

 

دانلود نمرات رایانه کار، برگزار شده در تاریخ 89/12/14

فایل 1 ، 2 ، 3 

+ نوشته شده در  دوشنبه 1390/01/22ساعت 9:43  توسط مدیر  | 

برنامه زمانبندی آزمون های عملی اسفند ماه

GIS , GPS            شبنه 89/21/12        ساعت 8:30

برنامه نویسی #C   شنبه 89/21/12        ساعت 14

SPSS                  سه شنبه 89/12/24   ساعت 9

مدیریت تضمین        یکشنبه 89/12/22     ساعت 9



محل برگزاری آزمون (به جز GPS): بلور جمهوري کيلومتر 4 مرکز آموزش فني و حرفه اي شماره 5 خواهران استان کرمان

محل برگزاری آزمون GPS : مرکز شماره 16

+ نوشته شده در  دوشنبه 1389/12/16ساعت 11:30  توسط مدیر  | 

برنامه آزمون های شیرینی پزی و آشپزی اسفند ماه 89


شنبه 89/12/14

- آشپز درجه 2

حوزه آزمون: کدبانو


- شیرینی پز شیرینی های خشک

حوزه آزمون: اشرفیه


یکشنبه 89/12/15

- کیک ساز و تر ساز

حوزه آزمون: شاه توت

+ نوشته شده در  سه شنبه 1389/12/10ساعت 10:8  توسط مدیر  | 

برنامه زمانبندی آزمون های خیاطی


پنجشنبه 89/12/12

ساعت 8 صبح

- نازدوز زنانه

آموزشگاه: الزهرا، انسیه، بعثت                                     (حوزه آزمون: هنر صبا)

آموزشگاه:تن آرا، متفرقه، دیبا                                       (حوزه آزمون: فاطمیه)

آموزشگاه: رقیه خاتون، سامره، شقایق، صدف، فاطمه الزهرا (حوزه آزمون: نازبانو)

آموزشگاه: گل، لاله، لعیا، توسکا، مریم                            (حوزه آزمون: فجر)

آموزشگاه: هنر، گلپوش، کاج و سایر                               (حوزه آزمون: لاله)


شنبه و یکشنبه 89/12/14

ساعت 8 صبح

- ضخیم دوز زنانه

محل حوزه: آموزشگاه لاله


- الگوساز و برشکار، خیاط لباس عروس

محل حوزه: آموزشگاه نازبانو


- پرده دوزی 1و2

 محل حوزه: آموزشگاه فجر


- شلواردوز و طراح لباس و سایر رشته ها

محل حوزه: آموزشگاه فاطمیه

+ نوشته شده در  دوشنبه 1389/12/09ساعت 13:43  توسط مدیر  | 

برنامه زمانبندي آزمونهاي عملي رايانه، حسابداری، عمران و معماری اسفند ماه 89 به شرح زیر می باشد:

ICDL درجه 2

11/12/89

ساعت 8   

آموزشگاه: کلیه آموزشگاهها

 ساعت 10   

آموزشگاههای: آزمونهای مجدد

 ICDL درجه 1

89/12/12

ساعت 8   

آموزشگاه: کلیه آموزشگاهها

 ساعت 10   

آموزشگاههای: آزمونهای مجدد

 رایانه کار درجه 2 

89/12/14

ساعت 8   

آموزشگاه: شبکه، ایران رایانه

 ساعت 10   

آموزشگاههای: سایر آموزشگاهها و آزمونهای مجدد

 رایانه کار درجه 1

89/12/15

ساعت 8   

آموزشگاه: شبکه، گیتی گستر

 ساعت 10   

آموزشگاههای: سایر آموزشگاهها و آزمونهای مجدد

Visual Basic

89/12/16

ساعت 8   

آموزشگاه: آریا رایانه، ایران رایانه

 ساعت 10   

آموزشگاههای: شبکه، گیتی گستر، درنا، پارسا

C# i

89/12/16

ساعت 14

89/12/17

ساعت 8   

آموزشگاه: سایر آموزشگاهها و آزمونهای مجدد

کاربر رایانه

89/12/17

ساعت 10   

آموزشگاه: کلیه آموزشگاهها و آزمونهای مجدد

کاربر نرم افزار اداری، CorelDraw، Photoshop

89/12/18

ساعت 8   

آموزشگاه: کلیه آموزشگاهها و آزمونهای مجدد

Word,  کارور عمومی رایانه شخصی، شهروند الکترونیک

89/12/18

ساعت 10   

آموزشگاه: کلیه آموزشگاهها و آزمونهای مجدد

رايانه کار حسابداري مالي

89/12/19

ساعت 8   

آموزشگاه: کلیه آموزشگاهها و آزمونهای مجدد

رشته هاي حسابداري

89/12/19

ساعت 9   

آموزشگاه: کلیه آموزشگاهها و آزمونهای مجدد

نقشه کش درجه 2

89/12/12

ساعت 8   

آموزشگاه: کلیه آموزشگاهها و آزمونهای مجدد

نقشه کش و طراح به کمک رایانه

89/12/19

ساعت 10   

آموزشگاه: کلیه آموزشگاهها و آزمونهای مجدد

 

توجه

- به همراه داشتن کارت شناسائي معتبر عکس دار الزامي است.

- هر گونه اعتراض نسبت به نحوه برگزاري آزمون در زمان آزمون قابل بررسي است لذابه هرگونه اعتراض بعد از زمان مقرر ترتيب اثر داده نمي شود.

-محل برگزاري آزمون عملي : بلور جمهموري کيلومتر 4 مرکز آموزش فني و حرفه اي شماره 5 خواهران استان کرمان 

-آزمون هر رشته تنها در تاریخ و زمان مشخص شده، برگزار می شود و از داوطلبانی که در زمانهای دیگر مراجعه کنند، آزمون گرفته نمی شود.

- نمرات عملی تنها از طریق آموزشگاه یا این وبلاگ قابل دسترسی است. از داوطلبان خواهشمند است به این مرکز مراجعه نکنند.

+ نوشته شده در  یکشنبه 1389/12/08ساعت 18:48  توسط مدیر  | 

نازک دوز زنانه

چهارشنبه  89/10/29

ساعت   8:30

هنر(حوزه) : اشراف، متفرقه، دیبا، مولود، نیک

گلپوش: نگین، سمیرا

نگین: سامره، بی بی گل، صدف

المهدی: آتون، زمرد


ضخیم دوزی، لباس شب عروس و طراحی لباس

سه شنبه و چهارشنبه 28, 89/10/29

ساعت   8:30

محراب : آتون، متفرقه، سامره، صدف

 

پرده دوزی درجه 1 و 2

سه شنبه89/10/28

ساعت   8:30

هنر: متفرقه، صدف، زمرد، سامره

 

پته دوز، پولک و منجوق،خیاط لباس زیر زنانه

سه شنبه  89/10/28

ساعت   8:30

مرکز خواهران: متفرقه، مریم

 

هنر در خانه، مدیریت و برنامه

سه شنبه و چهارشنبه   28 , 89/10/29

ساعت   8:30

نورقائم: متفرقه و نورقائم

 

صنایع غذایی، آشپز درجه 1، آشپزسنتی، کیک سازو ترساز

پنج شنبه 89/10/30

ساعت   8:30

هنر: هنر، متفرقه


توجه : به همراه داشتن کارت شناسائي معتبر الزامي است.

- هر گونه اعتراض نسبت به نحوه برگزاري آزمون در زمان آزمون قابل بررسي است لذابه هرگونه اعتراض بعد از زمان مقرر ترتيب اثر داده نمي شود.

-آزمون هر رشته تنها در تاریخ و زمان مشخص شده، برگزار می شود و از داوطلبانی که در زمانهای دیگر مراجعه کنند، آزمون گرفته نمی شود.


قابل توجه معرفي شدگان به آزمون رشته هاي خياطي

 لوازم مورد نياز طبق برنامه های ماه قبل می باشد.

از اینجا می توانید مجددا مشاهده کنید.

+ نوشته شده در  یکشنبه 1389/10/26ساعت 23:32  توسط مدیر  | 

با سلام

با توجه به عدم اطلاع رسانی آمار قبول شدگان همسان کشوری رشته های ICDL1 و ICDL2 توسط اداره کل، برنامه آزمونهای عملی بصورت زیر اعلام می گردد:


رایانه کار ICDL  درجه دو

ساعت 8 تا 12

شنبه 27 آذر ماه 89


رایانه کار ICDL درجه یک 

ساعت 8 تا 12

یکشنبه 28 آذر ماه 89

+ نوشته شده در  سه شنبه 1389/09/23ساعت 17:33  توسط مدیر  | 

نازک دوز

        مورخ  89/9/20

* ساعت 8  

آموزشگاههای :

آفرین، شقایق، متین، متفرقه، نجم، خضرا، الهه، بهاران 1، تاپ، اشراف، بعثت، گلبهار، هنر، گلاره

حوزه آزمون :

همتا: میدان مشتاق

نیک: خیابان خواجو

کیمیا: دورپارک مطهری- به طرف چهارراه خواجو- بعد از خیاطی چکاوک

الزهرا: نرسیده به مشتاق ساختمان موقوفه فولادی


پرده دوز

        مورخ  89/9/21

* ساعت 8  

آموزشگاههای :

گلاره - گلپوش - هنر - فاطمیه - متفرقه

حوزه آزمون: همتا: میدان مشتاق


راسته دوز ، الگوساز و برشکار، بچه گانه

        مورخ  89/9/21

* ساعت 8 

آموزشگاههای :متفرقه

حوزه آزمون:

مرکز خواهران: بلور جمهموري کيلومتر 4 مرکز آموزش فني و حرفه اي شماره 5 خواهران استان کرمان


ضخیم دوز زنانه

        مورخ  89/9/20

* ساعت 8  

آموزشگاههای :  متفرقه، آفرین

حوزه آزمون : مرکز خواهران


مدیریت و برنامه ریزی امور خانواده

      مورخ  89/9/21

* ساعت 8   

آموزشگاههای :  نورقائم، متفرقه

حوزه آزمون : نور قائم



توجه : به همراه داشتن کارت شناسائي معتبر الزامي است.

- هر گونه اعتراض نسبت به نحوه برگزاري آزمون در زمان آزمون قابل بررسي است لذابه هرگونه اعتراض بعد از زمان مقرر ترتيب اثر داده نمي شود.

-آزمون هر رشته تنها در تاریخ و زمان مشخص شده، برگزار می شود و از داوطلبانی که در زمانهای دیگر مراجعه کنند، آزمون گرفته نمی شود.


قابل توجه معرفي شدگان به آزمون رشته هاي خياطي

 لوازم مورد نياز طبق برنامه های ماه قبل می باشد.

از اینجا مجددا چک کنید


+ نوشته شده در  یکشنبه 1389/09/14ساعت 11:44  توسط مدیر  | 

برنامه زمانبندي آزمونهاي عملي رايانه - حسابداري و زيرگروه عمران به شرح زیر می باشد:


رايانه کار ICDL2 

        مورخ  89/9/13

* ساعت 10-8  

آموزشگاههای : آزمونهای مجدد کلیه آموزشگاه ها


رايانه کار ICDL1

        مورخ  89/9/13

* ساعت 12-10   

آموزشگاههای : آزمونهای مجدد کلیه آموزشگاه ها


رایانه کار درجه 2 

        مورخ  89/9/14

* ساعت 8-10  

آموزشگاههای :  کلیه آموزشگاه ها- آزمونهای مجدد


رايانه کار درجه 1

        مورخ  89/9/14

* ساعت 12-10  

آموزشگاههای :  کلیه آموزشگاه ها- آزمونهای مجدد


Visual Basic

      مورخ  89/9/15

* ساعت 10-8   

آموزشگاههای :  کليه آموزشگاهها


WORD- Photoshop -مونتاژ کامپیوترهای شخصی

نرم افزارهای اداری- کاربر رايانه 

     مورخ  89/9/15

* ساعت 12-10  

آموزشگاههای :  کليه آموزشگاهها


AUTOCAD

     مورخ  89/9/17

* ساعت 8  

آموزشگاههای :  کليه آموزشگاهها


 نقش کش وطراح به کمک رايانه - 3DsMAX

     مورخ  89/9/18

* ساعت 8  

آموزشگاههای :  کليه آموزشگاهها


نقشه کشي ساختمان

     مورخ  89/9/16

* ساعت 8  

آموزشگاههای :  کليه آموزشگاهها


رايانه کار حسابداري مالی، کليه رشته هاي حسابداري

     مورخ  89/9/16

* ساعت 8  

آموزشگاههای :  کليه آموزشگاهها


SQL_SERVER- ASP.NET -شبکه

fireworks-شهروند الکترونیک

     مورخ  89/9/20

* ساعت 8 

آموزشگاههای :  کليه آموزشگاهها



توجه : به همراه داشتن کارت شناسائي معتبر الزامي است.

- هر گونه اعتراض نسبت به نحوه برگزاري آزمون در زمان آزمون قابل بررسي است لذابه هرگونه اعتراض بعد از زمان مقرر ترتيب اثر داده نمي شود.

-محل برگزاري آزمون عملي : بلور جمهموري کيلومتر 4 مرکز آموزش فني و حرفه اي شماره 5 خواهران استان کرمان 

-آزمون هر رشته تنها در تاریخ و زمان مشخص شده، برگزار می شود و از داوطلبانی که در زمانهای دیگر مراجعه کنند، آزمون گرفته نمی شود.


+ نوشته شده در  چهارشنبه 1389/09/10ساعت 11:0  توسط مدیر  | 

برنامه زمانبندي آزمونهاي آرایش و پیرایش به شرح زیر می باشد:


آرايش موي زنانه

        مورخ  89/8/11

* ساعت 8:30 

آموزشگاههای : پریچهر-شیرین

محل آزمون:

شیرین:خیابان شریعتی


پيرايشگر موي زنانه

        مورخ  89/8/11

* ساعت 8:30 

آموزشگاههای : سوزان-شیرین-بیتا-شاینا

محل آزمون:

سوزان: خ فردوسي نرسيده به وحشي بافقي- روبروي مبل آرش  


آموزشگاههای : فلورا -پریچهر

محل آزمون:

فلورا : خ سعدی جنب داروخانه عطار نژاد

 

پيرايشگر ابرو و صورت

        مورخ  89/8/11

* ساعت 8:30    

آموزشگاههای : اقاقیا-شاینا-گلی-نینا-متفرقه

محل آزمون :

نینا:ابتدای بلوار جمهوری


متعادل ساز چهره زنانه 

مورخ  89/8/11

* ساعت 8:30    

آموزشگاههای : بیتا-سوزان-شانفر-شاینا-شیرین-گلبهاران-مهرناز

محل آزمون :

بیتا : خ اقبال کوچه 9 


کاربر مواد و محصولات شيميايي در آرايش زنانه

    مورخ  89/8/11

* ساعت 8:30

آموزشگاههای : اقاقیا-شاینا-گلی

محل آزمون :

نینا:ابتدای بلوار جمهوری


آرایشگر ناخن

    مورخ  89/8/11

* ساعت 8:30

آموزشگاههای : پریچهر-شاینا

محل آزمون :

نینا:ابتدای بلوار جمهوری


آرايش و پيرايش 

   مورخ  89/8/10
* ساعت 8:30   

آموزشگاههای : آرمینه-طناز-عروس دریا

محل آزمون :  آرمینه : روبروی بيمارستان افضلی پور


آموزشگاههای : رکسانا-شاینا-اقاقیا-پریچهر

محل آزمون :  پریچهر: خ شریعتی طبقه دوم پاساژ فولادی


آموزشگاههای : بیتا-سورنا

محل آزمون : بیتا : خ اقبال کوچه 9


آموزشگاههای : گلبهاران-تاپ سیما-شبنم

محل آزمون : گلبهاران : فيروز آباد کوچه 4 شرقی 4


آموزشگاههای : مهرناز-عطر گیسو-شهربانو-شروینا

محل آزمون :مهرناز:نرسیده به چهارراه طهماسب آبادبهشتی 9


آموزشگاههای : مهشید-یاسمن

محل آزمون : مهشيد: ميدان رسالت


آموزشگاههای : شانفر-گلی-نینا

محل آزمون : شانفر: ميدان آزادی


آزمونهای مجدد و متفرقه متعاقبا اعلام می گردد



توجه : به همراه داشتن کارت شناسائي معتبر الزامي است.

- هر گونه اعتراض نسبت به نحوه برگزاري آزمون در زمان آزمون قابل بررسي است لذابه هرگونه اعتراض بعد از زمان مقرر ترتيب اثر داده نمي شود.

- آزمون دهندگان عزيز خواهشند است نيم ساعت قبل از شروع آزمون در حوزه آزمون يابيد.


+ نوشته شده در  یکشنبه 1389/08/09ساعت 9:11  توسط مدیر  | 


برنامه زمانبندي آزمونهاي عملي رايانه - حسابداري و زيرگروه عمران  پس از اصلاح به شرح زیر می باشد:


رايانه کار ICDL2 

        مورخ  89/8/5

* ساعت 10-8  

آموزشگاههای : آبان-آیسا- اطلاعات نرم افزاري-ايليا- ممتاز رايانه -فنی انفورماتيک درنا

* ساعت 12-10   

آموزشگاههای : رايانت- کرمان انفورماتيک- گيتی گستر- راه علم- آبنده سازان 


        مورخ  89/8/6

* ساعت 10-8  

آموزشگاههای : آریارايانه - ایران رايانه - بينا - پارسا - پویش - رايان گرافيک - ساير آموزشگاهها  

* ساعت 12-10   

آموزشگاههای : آزمونهاي مجدد کلیه آموزشگاهها 


رايانه کار ICDL1 

        مورخ  89/8/8

* ساعت 10-8  

آموزشگاههای : آبان - راه علم- رايان گرافيک - علم نوين - پارسا

* ساعت 12-10   

آموزشگاههای : کرمان انفور ماتيک- ايران رايانه - اتاق تعاون  


        مورخ  89/8/9

* ساعت 10-8  

آموزشگاههای : سایر آموزشگاهها و کلیه آزمونهای مجدد


رايانه کار درجه 1  و   رایانه کار درجه 2 

        مورخ  89/8/9

* ساعت 12-10   

آموزشگاههای :  کليه آموزشگاهها


Visual Basic

      مورخ  89/8/10

* ساعت 10-8   

آموزشگاههای :  کليه آموزشگاهها


WORD- Photoshop -Excel- کاربر رايانه 

     مورخ  89/8/10

* ساعت 12-10  

آموزشگاههای :  کليه آموزشگاهها


AUTOCAD - نقش کش وطراح به کمک رايانه

     مورخ  89/8/11

* ساعت 8  

آموزشگاههای :  کليه آموزشگاهها


رايانه کار حسابداري مال، کليه رشته هاي حسابداري

و  نقشه کشي ساختمان

     مورخ  89/8/12

* ساعت 8  

آموزشگاههای :  کليه آموزشگاهها


شهروند الکترونیک 

     مورخ  89/8/13

* ساعت 8  

آموزشگاههای :  کليه آموزشگاهها


SQL_SERVER- ASP.NET -شبکه-PHP

     مورخ  89/8/13

* ساعت 10  

آموزشگاههای :  کليه آموزشگاهها



توجه : به همراه داشتن کارت شناسائي معتبر الزامي است.

- هر گونه اعتراض نسبت به نحوه برگزاري آزمون در زمان آزمون قابل بررسي است لذابه هرگونه اعتراض بعد از زمان مقرر ترتيب اثر داده نمي شود.

-محل برگزاري آزمون عملي : بلور جمهموري کيلومتر 4 مرکز آموزش فني و حرفه اي شماره 5 خواهران استان کرمان 


+ نوشته شده در  دوشنبه 1389/08/03ساعت 18:57  توسط مدیر  |